Alkomat AlcoFind Polaris - czym się wyróżnia?

Na rynku istnieje ogromna ilość alkomatów, jednak pewne urządzenia już na pierwszy rzut oka wyróżniają się spośród innych modeli. Taki właśnie jest AlcoFind Polaris. Prezentowany model został wyposażony przez producenta w platynowy sensor elektrochemiczny. Ten niewielkich rozmiarów komponent sprawia, że to urządzenie cechuje się maksymalną precyzją pomiarów, a także imponującą żywotnością. AlcoFind Polaris potrafi wykryć alkohol w wydychanym powietrzu na poziomie 0,001‰, czego próżno szukać w modelach innych producentów.
Alcofind polaris

Elektrochemiczny AlcoFind Polaris - zalety produktu

Jedną z największych zalet alkomatu AlcoFind Polaris stanowi menu w języku polskim, co uważane jest za ogromne udogodnienie. Dzięki temu obsługa urządzenia posiadającego intuicyjny interfejs przebiega jeszcze prościej. Model ten został wyposażony w sporej wielkości, czytelny wyświetlacz, na którym wyświetlają się ważne komunikaty oraz wyniki pomiarów. Urządzenie otrzymało także możliwość zakomunikowania właścicielowi, że nadszedł czas niezbędnej kalibracji sensora, a także, że bateria wymaga uzupełnienia energii.

Alkomat AlcoFind Polaris - specyfikacja

Alkomat AlcoFind Polaris zapisuje aż 100 pomiarów wraz z datą i godziną, dlatego stanowi przydatne urządzenie dla przedsiębiorców chcących kontrolować pracowników. Prezentowany model samoczynnie wyłącza się, gdy nie będzie użytkowany przez długi czas. Przemyślana konstrukcja sprawia, że wygodnie trzyma się go w dłoni oraz bardzo prosto zakłada wielorazowe ustniki. Całość została zamknięta w solidnej, szczelnej, antypoślizgowej obudowie, która zapewnia odporność urządzeniu na czynniki zewnętrzne.

AlcoFind Polaris - sklep

Jako firma zajmująca się sprzedażą alkomatów oraz akcesoriów do nich doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromną wagę ma sprawność tego typu urządzeń. Od wyniku wyświetlonego przez alkomat zależy w końcu decyzja kierowcy o tym, czy wsiądzie za kierownicę pojazdu. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane przez nas produkty, w tym elektrochemiczny alkomat AlcoFind Polaris, były jak najwyższej jakości. Stawiamy na renomowane firmy i solidne wyroby, aby zapewnić wsparcie kierowcom.

Alkomat AlcoFind Polaris - opinie zadowolonych klientów

dostałem ten alkomat od żony na urodziny, bo lubimy robić sobie praktyczne prezenty. na początku byłem dosć sceptycznie nastawiony, ale po jakimś czasie uzywania stwierdzam, ze nie wiem jak mogłem wcześniej nie wpaść na to, żeby samemu go sobie kupić

Krystian

Mam niewielką firmę transportową, dlatego szukałem urządzenia, które miało by funkcję zapisu wielu wyników od pracowników. Alcofind polaris spełnia moje oczekiwania i jest bardzo funkcjonalny, dzięki czemu bez problemu mogę używać go w firmie.

Piotr

Jestem zawodowym kierowcą, i widziałem już mnóstwo idiotów, którzy jeździli po pijaku, stwarzając zagrożenie, nie tylko dla siebie, ale też dla innych na drodze. No glupota. Z tego względu, sam sobie kupiłem ten alkomat, żeby nigdy, nie być w takiej sytuacji..

Adam

Czesto jeździmy z dorosłym synem na rózne biwaki i zdarza nam się je troche zakropić he he. Więc młody wpadł na pomysł zeby kupić sobie taki sprzęt bo bezpieczniej no i mniejsze ryzyko jakiegoś mandatu czy kontroli za jazdę po alko. Polecam :D

Maurycy